ČESKÁ LÉČEBNÁ BYLINNÁ KOSMETIKA


PRODUKTY ÚČINNÉ LÁTKY CERTIFIKÁTY OBJEDNÁVKA
Anika-ČR s.r.o.
Chrášťany u Českého Brodu 41
PSČ: 282 01
E-mail: anikacr@seznam.cz

Firma ANIKA-ČR, s.r.o. vznikla v roce 2003 a navázala na činnost firmy ANIKA, kosmetické přípravky jednoho ze zakladatelů společnosti. Oba zakladatelé mají dlouholeté zkušenosti ze svého působení ve farmaceutickém průmyslu (n.p. Léčiva – nyní společnost ZENTIVA), kde působili v oblasti vývoje mastí (Ing. Novák) a ve vývoji analytických metod a legislativy (Ing. Hraba).

Firma ANIKA-ČR, s.r.o. v současné době vyrábí jak vlastní produkci, to jsou přípravky distribuované prostřednictvím lékárenských velkoobchodů lékárnami, tak spolupracuje s řadou společností, pro které vyvinula a nyní vyrábí podle jejich zadání kosmetické přípravky.

Firma disponuje laboratořemi, ve kterých je schopna požadovaný přípravek technologicky vyvinout a připravit všechny potřebné dokumenty pro schválení výroby a distribuce. I tuto činnost je firma schopna zajistit.

Ve svých výrobních prostorách má firma ANIKA-ČR, s.r.o. zařízení na výrobu mastí, krémů,mgelů a jiných výrobků, které adjustuje do tub různých průměrů, kelímků, flakonů, lahví a rozprašovačů o libovolném objemu a množství (i malé šarže).

© 2009-2011 Czechpharm s.r.o.
webmaster