ČESKÁ LÉČEBNÁ BYLINNÁ KOSMETIKA


PRODUKTY ÚČINNÉ LÁTKY CERTIFIKÁTY OBJEDNÁVKA
JUNGCOLSUNT DO BRASIL PRODUTOS NATURAIS LTDA
www.jungconsult.com.br

JCB je největší výrobce aloe vera v Brazílii, který má více než 25 let zkušenost s pěstováním a zpracováním této rostliny. Na svých vlastní farmách firma sklízí Aloe vera nejlepší kvality a dodává ji v různých formách do více průmyslových odvětví: kosmetiky, potravin, farmacie. Tisíce rostlin jsou pěstovány a dále zpracovávány nejmodernějšími technologiemi, každá rostlina je monitorována. Pole a výrobní provozy jsou umístěny daleko od měst a průmyslových center, aby nedošlo ke znečištění rostlin a bylo zajištěno ekologické pěstování.

JCB vyrábí v Brazílii extrakty a koncentráty podle mezinárodních požadavků kvality, má příslušné certifikáty a schválení pro export do USA a Evropské unie. Firma splňuje všechny požadavky svých zákazníků, je přístupna jakýmkoliv jednáním, výrobky jsou cenově konkurenceschopné.

Produkty společnosti jsou rozděleny do tří základních skupin: základní suroviny, kosmetika a nápoje. Extrakty a koncentráty jsou nabízeny tak, aby vyhověly požadavkům klientů, kteří se zajímají o vysoce standardizované přírodní suroviny pro své konečné formulované výrobky. Gely a různými způsoby sušená substance různých koncentrací patří ke špičkovým světově uznávaným přírodním surovinám určeným pro aplikace v kosmetice, potravinách a farmacii. Mezi vlastní výrobky firmy patří rozsáhlá kosmetická řada zahrnující opalovací krémy, vlasovou kosmetiku, šampóny, sprchové gely, mýdla, masážní krémy, přípravky pro péči o pleť, pleťové masky apod. K dalším významným vlastním výrobkům patří velká skupina džusů ze šťávy Aloe vera, která tvoří jejich základ. Používané příchutě jsou např. ananas, citrón, pomeranč, mandarinka, kiwi, mango, broskev, jahoda a výtažky čajů. Džusy obsahují často dužinu z aloe nebo jiného ovoce. Většina nápojů je rovněž nabízena v kvalitě „bio“.

JCB Brasil byla vybrána jako dodavatel prvotřídních surovin z aloe vera pro přípravu kosmetických léčebných bylinných přípravků společnosti CZECHPHARM s.r.o. a ANIKA-ČR s.r.o. V budoucnu předpokládáme uvést na trh další výrobky firmy JCB Brasil.

© 2009-2011 Czechpharm s.r.o.
webmaster